• Dziękujemy :)

• Dziękujemy ślicznie Biance Narbut i Jej rodzicom za doposażenie szkoły w sprzęt sportowy.

Bianka Narbut jest uczennicą nauczania domowego Libratus.

• ,, … - pewnego przyjaciela poznaje się w niepewnej sytuacji”. Cyceron

• Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej w Uścianach Starych składają serdeczne podziękowanie wszystkim Przyjaciołom, którzy wspierali i wspierają naszą placówkę. Ta życzliwa pomoc przybiera różne formy. Dzięki Państwa ofiarności nauka i praca w naszej szkole staje się przyjemniejsza, możemy osiągać lepsze wyniki w nauce oraz odnosić sukcesy w konkursach i zawodach sportowych.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy angażują się w życie szkoły - pomagają organizować uroczystości i wycieczki dla uczniów, poszukują sponsorów, udzielają się w Radzie Rodziców, wspierają oraz doceniają pracę nauczycieli.

"Nigdy nie jest tak, żeby człowiek czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest jednocześnie obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością... "

Jan Paweł II

• Wyniki przedmiotowego konkursu języka angielskiego pt. „My first English Project- Usual or unusual jobs”.

• Organizatorzy przedmiotowego konkursu języka angielskiego pt. „My first English Project- Usual or unusual jobs”- Szkoła Podstawowa w Uścianach Starych dziękuje bardzo nauczycielom za przygotowanie uczniów oraz udział w konkursie.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

IV-VI

I miejsce – Antonina Gentek (SP w Kotle Dużym)

II miejsce- Judyta Rutkowska (SP w Jeżach)

III miejsce – Piotr Lewicki (SP w Suchodolinie)

VII-VIII

I miejsce –Magdalena Kirejczyk (SP w Kamiennej Nowej)

II miejsce- Wojciech Skopnik (SP w Uścianach Starych)

III miejsce – Krystian Sawicki (SP w Uścianach Starych)

wyróżnienie:

Jacek Gabryelczak (SP w Uścianach Starych)

O sposobie oraz terminie przekazania nagród poinformujemy w późniejszym terminie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!