• Mikołajki

• Szósty grudnia to data, którą zna każde dziecko i każdy dorosły. Mikołajki w naszej szkole już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń. Jak co roku Pani Dyrektor Renata Olszewska częstowała wszystkie dzieci czekoladowym .

Z okazji Dnia Świętego Mikołaja życzymy wszystkim udanych prezentów, wiele radości i uśmiechu!

• Światowy Dzień Pluszowego Misia 🐻🐻

• 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia 24 listopada. Przyświecało nam hasło: „Zabierz pluszowego misia do szkoły, a będziesz miał dzień wesoły. Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś !” . Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole.

Wszyscy uczniowie otrzymali również pamiątkowe misie wykonane z gipsu, które po pokolorowaniu zabrali ze sobą do domu.

• Konkurs "Moja wymarzona Biblioteka"

• Uczniowie ze szkoły podstawowej w Uścianach Starych brali udział w konkursie "Moja wymarzona biblioteka". Julia Ksepka, uczennica klasy VII, zdobyła trzecie miejsce w kategorii klas IV-VIII dzięki kreatywnemu podejściu do projektu. Dodatkowo, Oliwia Sawicka, uczennica klasy pierwszej, otrzymała wyróżnienie za wyjątkowy wkład w konkurs. Ich zaangażowanie i pomysłowość zasługują na wyróżnienie!

Gratulujemy również pozostałym uczniom kreatywnych prac i życzymy sukcesów w następnych konkursach.